Faqja_Kryesore

P o e z i

G a l e r y

Contakt_Mes_Nesh

M u Z i K

.....:::: Poezi Dashurije ::::....
Lexo Poezi Dashnije Veq Kur Ti Lexojsh Poezi Mos I Prej Damart Me Teneqe

Ky eshte nje web site qe ofron mesazhe te ndryshme dashurie, sms, urime, poezi, pershendetje, letra dashurie, horoskopi, sherbime etj.
Nuk eshte e thene se gjithe te mirat jane shkruajtur: Cdokush prej jush mund te dergoje fraza dashurie, sms, urime, poezi, letra. Kilko ketu

Frasi d'amore

 

Fraza dashurie:   Ne arkivin tone do te gjesh fraza dashurie, poezi dashurie. Mund te dergoni edhe ju dicka te bukur. Citime

 

Citime:   Tregime, aforizma nga personazhe te njohur te letersise moderne.Citimet me te dukura te dashurise se vertete.
Fraza puthjesh

 

Fraza puthjesh:   Frazat e puthjeve jane kryevepra artistesh, pa moshe dhe burim inspirimi per deklarimet e dashurise. Poezi

 

Poezi dashurie:   Mund te lexosh shume poezi dhe mbase te na sygjerosh edhe ti te tuat. Nje poezi deklaron dashurine tende.
Urime

 

Fraza urimesh: Fraza per martesa, ditelindje, vitin e ri, krishtnlidje etj. Letra dashurie

 

Letra dashurie:  Jane mjeti me i lashte dhe mbase me romantik per te shprehur ndjenjat. Kliko ketu nqs kerkon nje frymezim dashurie.    
Fraza ditelindjesh Fraza ditelindjesh:  Do qe te urosh ne nje menyre origjinale? Perdor nje nga frazat tone. Do te shkruash nje urim te bukur! Sms dashurie

 

Sms dashurie:   Po vdes nga deshira per ti thene TE DUA? Zgjidh nje nga sms-te tona te dashurise.
Fraza miqesie

 

Fraza miqesie:   Fraza te dedikuara per personat, miqte qe kemi me afer cdo dite te jetes sone. Sms Sexy

 

Sms Sexy:   Do te tregosh gjithe pasionin tend dhe dashurine? Zgjidh nje nga sms-te tona sexy, nuk do te te rezistoje me dot!!
Fraza diten e mire

 

Fraza "Diten e mire"  Do tiu urosh nje dite te mire personit qe do me shume ne bote? Vendi me i duhur eshte ketu. Fraza faljesh

 

Fraza faljesh:   Je zene me nje person te vecante? Dhe nuk te vijne fjalet per ti kerkuar falje? Hyr ne nenfaqen tone!!
Fraza naten e mire

 

Fraza "Naten e mire"  Deshiron qe te jesh mendimi i fundit i atij/asaj perpara se ta zere gjumi? Meny

 

Menuja jone:  Arkivi yne ka nje menu te pasur per ata qe duan te embelsojne diten e tyre duke ngrene dicka. Akulloret me te mira! Akullore


Mesazhet e Fundit ne Akullore MSG                             

Te kam borxh dy fjale qe dot nuk ti thash te kam borxh nje putheje qe dot nuk ta dhash te kam borxh fjalen te dua qe te plot nuk ta thashe.

~ Shqipe ~

 

Je ylli i vetem qe ndricon ne erresiren e jetes sime, por si te gjitha yjet je i paarritshem.

~ Linda ~

                             


Je per mua nje enderr pa mbarim, nje dite plot diell, nje qiell me yje, nje buzeqeshje e kendshme, nje puthje shkarazi....te duaQe kur buzet e mia preken te tuat kuptova vertet cfare eshte emebelsia e nje puthje...

Shpesh ne enderrat e mia kalojne pamjet e momenteve te bukura te kaluara se bashku...te dua!Kur linde binte shi, por nuk ishte shiu, ishte qielli, qante sepse kishte humbur ylin e tij me te bukur!


Nqs do te jetosh 100 vjet dua te jetoj nje dite me pak....keshtu nuk do te jetoj kurre pa ty!Hena eshte padronja a nates, pa te nata do te ishte hic. Dielli eshte i zoti i qiellit, pa te gjithcka do te ishte e vdekur. Ti je ti dhe je jeta ime!Nqs nje thenia ime TE DUA SHUME te ben te ndihesh mire atehere do te berrtas tek malet ekoja e saj nuk do te perfundoje deri sa te zere vend ne zemren tende!
Do desha te isha I Ftohti per te te pare kur dridhesh, do te desha te isha dielli per te te ngorhur!!!Nuk e kisha vene asnjhere re se mjalti ishte kaq i hidhur, mbase eshte efekti i puthjeve te tua kaq te embla!


....::::  Letra Dashurije  :::::....